01

Про житловий комплекс

SMART PLAZA POLYTECH представляє на ринку Києва новий формат багатофункціонального житлового комплексу, створеного відповідно до сучасних тенденцій світової архітектури. Прототипами SMART PLAZA POLYTECH є такі проекти як комплекс Zorlu в Стамбулі та Tokyo Midtown в Токіо.

Тепер переконані жителі міста можуть стати власниками квартир, що в точності відповідають їх способу та стилю життя.

SMART PLAZA POLYTECH відкриває нові можливості організації побуту, робочого простору, дозвілля, спорту і relax time. Звідси легко дістатися в офіс або інститут, відправитися на концерт, модну виставку, в галерею, театр, ресторан, клуб тощо.

Будинки знаходяться на Проспекті Перемоги - одній з головних і найдовших магістралей столиці. Дістатися від SMART PLAZA POLYTECH до Хрещатику або Бессарабської площі на автомобілі можна всього за 7-10 хвилин.

Виберіть план квартири на сайті

Зателефонуйте у відділ продажу

02

УНІКАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ SMART PLAZA POLYTECH

Проект задовольняє основні потреби мешканця сучасного міста:

 • 1. МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ

  Крокова доступність метро, парків, місця навчання або роботи звільняє величезну кількість часу для відпочинку з друзями та сім'єю, спорту та розваг.

 • 2. БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНА ІНФРАСТРУКТУРА

  Торгово-розважальний центр (супермаркет + зона відпочинку та розваг); магазини з товарами повсякденного попиту; бутіки модного одягу та взуття; фітнес клуб з басейном; ресторани, бари, кафе; багатозальний кінотеатр; салон краси та spa-центр

 • 3. ПАРК НА ДАХУ

  SMART PLAZA POLYTECH пропонує своїм мешканцям, доступну виключно для них зелену зону відпочинку на даху.

 • 4. ПАНОРАМНІ КВАРТИРИ

  Особливістю проекту є те, що практично всі квартири приємно здивують своїх власників чудовими видами, завдяки панорамному склінню. Панорамні вікна дадуть можливість оцінити міський пейзаж - зелені парки, вогні мегаполісу, чаруючі денні та нічні краєвиди столиці.

 • 5. БЕЗПЕКА

  Захищена територія - це гарантовано комфортне проживання. Обмежений доступ в ЖК виключає появу у ньому «випадкових людей».

 • 6. ІНВЕСТИЦІЙНА ПРИВАБЛИВІСТЬ

  Розташування поруч із найбільшими університетами країни, вдале транспортне сполучення із центром столиці, високі темпи будівництва і надійний забудовник роблять SMART PLAZA POLYTECH дуже привабливим об'єктом для інвестування в нерухомість як з метою заощадження, так і отримання пасивного доходу від подальшої здачі квартири в оренду. З упевненістю можна стверджувати, що в даному районі немає об'єктів нерухомості з таким же вдалим поєднанням факторів якості та ціни.

SMART PLAZA POLYTECH

ЦЕ НЕ ПРОСТО КВАДРАТНІ МЕТРИ, А ЯСКРАВИЙ СТИЛЬ ЖИТТЯ СУЧАСНОГО ГОРОДЯНИНА!

03

Технологія будівництва

pic_1

pic_2

 • Сучасні технології будівництва
  Тільки найкращі матеріали

  Стандартом компанії є використання тільки кращих будівельних матеріалів і застосування найсучасніших технологій будівництва, а також залучення до реалізації проекту фахівців з великим досвідом роботи.

 • Архітектурний проект комплексу розроблено архітектурною майстернею «AVG»
  При зведенні комплексу використані:

  вікна з тепло- і шумоізоляційними характеристиками
  технологічні рішення щодо звуко-, віброізоляції та шумопоглинання
  двокамерні віконні склопакети
  сучасна система вентиляції
  безшумні ліфти